OPOWIEŚĆ O DOMU

Czym jest dla Ciebie dom?
Na to pytanie każdy z nas da inną, unikalną odpowiedź.
Chcąc poznać je wszystkie zainicjowaliśmy projekt „Opowieść o domu”
Zapraszamy Was do jego współtworzenia.

play_icon

„Bywa, że nawiązujemy współpracę z ludźmi i markami o podobnych wartościach, smaku i potrzebach, czego przykładem jest ten album. Wierzymy, że w kreatywnym świecie 1+1 daje więcej niż w matematycznym równaniu, oraz że twórcze rozmowy, dzielenie się inspiracjami i talentami pozwalają tworzyć rzeczy niezwykłe – i że właśnie taką trzymacie w ręku.”

label


WASZE OPOWIEŚCI O DOMU

„To miejsce, do którego chcesz wracać
nawet z najlepszych wakacji”
Dina F.
„Dom to miejsce, w którym po wejściu najpierw widzę merdającym ogon mojego psa a następnie przeciągającego się leniwie kota”
Anna P.
„Dom - synteza życia zawarta w zmieniającym się obrazie codzienności, historia rodziny objawiająca się poprzez osobiste pamiątki, przeczytane książki, rodzinne obrazy, zdjęcia czy porcelanę. Otwarta na przyszłość przestrzeń z współistniejącą wielopokoleniowością, historią i nowoczesnością.”
Agnieszka J.
„To przestrzeń, która żyje a ja razem z nią. Razem budzimy się i zasypiamy. To emocje, które wspólnie przeżywamy. To czuły powiew obecności. To zapachy, to słowa. Bałagan i porządek biegający z pokoju do pokoju. To magiczne miejsce, w którym czuję się bezpieczna...”
Aleksandra W.
„Dom to twierdza, gdzie korzystam z chwil spokoju, odnowy, resetu. Miejsce na zmiany, a zarazem stabilność. Miejsce pełne książek, które kocham i punkt wyjścia do wielkich planów, podróży. Zanim zadzieją się realnie, krystalizują się wśród szaf, zakamarków, świec, skąd wypełzają na świat zewnętrzny.”
Monika M.
„Dom to miejsce, gdzie lubię wracać. Miejsce, gdzie czuję się bezpiecznie i swobodnie. To moje królestwo, w którym mogę realizować najbardziej śmiałe kreatywne pomysły; które mogę kształtować i zmieniać do woli. Mój dom wyraża mnie w każdym kawałku przestrzeni i uważnie dobranym przedmiocie.”
Wanda M.
„Dom to dla mnie oaza bezpieczeństwa, przystań, do której wracam każdego dnia, to miejsce, w którym płonie miłość i spełniają się marzenia. To fundament mojej rodziny.”
Lucyna K.
„To ten niepowtarzalny zapach, który trudno powielić w innym miejscu”
Roman C.
„Dom to dźwięk dziecięcych stópek, który wypełnia przestrzeń miłością. To miejsce, w którym wspomnienia przeplatają się z teraźniejszością. To moja bezpieczna przystań, w której łowię marzenia każdego dnia.”
Anna P.
„Dom jest eterycznym zbiorem wspomnień, sytuacji i więzi ludzkich. Dom to są emocje jego mieszkańców, to jest euforia, to jest śmiech i łzy wzruszenia. Dom to jest miejsce, w kórym doświadczamy i przeżywamy, jest miejscem harmonii i dobrego smaku. Dom jest odważny, ale nie jest krzykliwy.”
Tomasz T.
„Dom tworzymy my sami - każdy z domowników. Podobnie jak projekt każdej inwestycji powstaje poprzez grupę osób, bez których nie byłby ten projekt wyjątkowy. Wyjątkowość inwestycji może być różna, ale jest pięknym dopełnieniem naszego domu, dlatego jest wg. mnie tak ważne, aby była spersonalizowana...”
Piotr Ż.